... Katowice, Śląsk, Cała Polska

Tel. 730-115-000

Pomoc drogowa Katowice

 

Pomoc drogowa Katowice, Chorzów oraz Sosnowiec

Pomoc drogowa Katowice - auto na lawecie

Laweta24 to wsparcie Pomocy Drogowej skierowane do kierowców znajdujących się na terenie Śląska: Katowic, Chorzowa i Sosnowca oraz miast ościennych. Pomagamy Śląskim kierowcom przetransportować pojazd z miejsca usterki/wypadku do miejsca zamieszkania lub dowolnego warsztatu mechanicznego. Posiadamy sieć sprawdzonych i zaufanych mechaników samochodowych, którzy szybko pomogą Tobie uporać się z awarią auta. Pomoc drogowa jaką oferujemy świadczymy w konkurencyjnych cenach przez 24h/7 dni w tygodniu, co sprawia, że zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Transportowany samochód na czas holowania jest odpowiednio zabezpieczony oraz ubezpieczony od szkód wynikłych w trakcie transportu.

Transport BMW na lawecie w ecntrum Katowic 13.09.2015 r

 Transport BMW na lawecie w ecntrum Katowic

Wielu śląskich kierowców zapewne poznaje tę trasę. TAK, to centrum Katowic i tym razem przewozimy na lawecie auto marki BMW do miejsca zamieszkania naszego klienta. Jak widzać Niedziela nie dla każdego kierowcy była udana. 

Awaria pojadu miała miejsce blisko naszej bazy, a niewielki ruch na drodze pozwolił nam dotrzeć na miejsce w 6 min. 

Czas dotarcia do klienta 6 min. 

Awaria turbiny i interwencja pomocy drogowej 08.09.2015 r

 Awaria turbiny i transport samochodu na lawecie do mechanika

Interwencja w Dąbrowie Górnicznej – w dniu dzisiejszym mieliśmy okazję odwiedzić Dąbrowe Górniczą, gdzie samochód jednego z kierowców doznała awarii turbiny. Całe zajście miało miejsce na parkingu przed domem kierowcy i z tamtąd też konieczne było przetransportowanie auta do mechanika wskazanego przez klienta. 

Czas dotarcia do klienta 28 min. 

Wyciągamy autko z rowu melioracyjnego 03.09.2015 r

 Wyciąganie auta z rowu melioracyjnego Czeladź

Czawartkowe popołudnie i kierunek na Czeladź, gdzie nasza pomoc drogowa uczestniczyła w wyciąganiu auta z rowu melioracyjnego. Nasz klient pod wpływem zagapienia się wjechał do rowu melioracyjnego, co zakończyło się dachowaniem. Gdy dotarliśmy na miejscu już była karetka, lecz na szczęście kierowcy nic poważnego się nie stało. 

Czas dotarcia do klienta 24 min. 

Korek na DTŚ 29.08.2015 r

Pomoc drogowa na DTŚ

W dniu dzisiejszym nasza laweta wyruszyła na Drogową Trasę Średnicową, aby pomóc naszej klientce w uporaniu się z awarią auta. Na miejsce udało nam się dotrzeć w 12 min., gdzie po przybyciu napotkaliśmy spory korek spowodowany całym wydarzeniem. Niestety auta nie udało się uruchomić na drodze i konieczne było usytuowanie samochodu na lawecie i przetransportowanie za pomocą pomocy drogowej do wyznaczonego dealera.  

Czas dotarcia do klienta 12 min. 

Nocny wypad na autostradę A4 i Pomoc drogowa w akcji 20.08.2015 r

Interwencja Lawety Na Autostradzie A4 Katowice

Szybka pobudka o 03:00 nad ranem i w drogę! Dziś w nocy mieliśmy okazję świadczyć wsparcie Pomocy drogowej na autostradzie A4 pomiędzy Katowicami, a Zabrzem. Nie dowiedzieliśmy się, co uległo awarii, ale nie było innej możliwości jak przetransportować samochódód do miejsca zamieszkania kierowcy, a następnego dnia umuówić wizytę u mechanika.

Czas dotarcia do klienta 27 min. 

Sobotni wypad nad wodę i interwencja Pomocy drogowej na Paprocanach z dnia 15.08.2015 r. 

Ładny sobotni weekend, lecz pogoda czasem potrafi dokuczyć nie tylko nam kierowcom, ale również naszym samochodom. Tym razem nasza laweta interweniowała na Paprocanach, gdzie jeden z kierowcaów wybrał się wraz z rodziną na upragniony wypoczynek. Niestety auto nie wytrzymało tej temperatury. Na szczęście klient skorzystał z naszej pomocy drogowej, do której dotarł za pomocą wizytówki przekazanej od przyjaciela 😉 Dziękujemy za polecenie!

Interwencja lawety na terenie Dąbrowy Górniczej z dnia 10.08.2015 r. 

 

 Pomagamy przetransportować auto na terenie Dąbrowy Górniczej

W dniu 10.08.2015 r. wyruszyliśmy do Dąbrowy Górniczej, gdzie samochód jednego z śląskich kierowców uległ awarii turbiny. Niestety awaria była na tyle poważna, że nie obyło się bez wsparcia pomocy drogowej i przetransportowania pojazdu do najbliższego mechanika w pobliżu miejsca zamieszkania. 

Czas dotarci do klienta 22 min. 

Wsparcie pomocy drogowej z 05.08.2015 r. 

 

Wsparcie Pomocy drogowej w Katowicach

W dniu wczorajszym mieliśmy okazję udzielić wsparcia pomocy drogowej kierowcy Mercedesa. Auto przewożone na lawecie uległo awarii rozrządu i konieczne było przetransportowanie pojazdu do wybranego przez klienta warsztatu samochodowego w Mikołowie. Całe zajście odbywało się w godzinach porannych, ale pomimo natężonego ruchu drogowego naszemu kierowcy udało się dotrzeć do klienta w 28 minut od zgłoszenia zdarzenia. Auto na czas transportu zostało odpowiednio zabezpieczone oraz ubezpieczone od szkód wynikłych w trakcie transportu drogowego. Ponadto nasz klient otrzymał 50 zł rabatu na nasze usługi, gdyż zgłoszenie zostało wykonane w przedziale od 05:30-16:30.